Новини

Відбулася позачергова сорок восьма сесія районної ради

20200221 09412321 лютого відбулася позачергова сорок восьма сесія Лугинської районної ради. У роботі сесії взяли участь депутати Лугинської районної ради, заступник голови райдержадміністрації, сільські та селищний голова.

Детальніше: Відбулася позачергова сорок восьма сесія районної ради

День Героїв Небесної Сотні

 

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2014 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Саме в ці дні шість років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею.

Детальніше: День Героїв Небесної Сотні

Підготовка до сорок шостої сесії районної ради

20200212 111437
     У ході підготовки до сорок шостої сесії районної ради сьогодні відбулося засідання постійної комісії, на якій вивчені питання, що плануються до розгляду на сесії.

Детальніше: Підготовка до сорок шостої сесії районної ради

Виконання районного бюджету за 2019 рік

       Доходна частина районного бюджету за 2019 рік виконана на 90,3%, надійшло доходів 82955,7 тис.грн. при уточненому плановому показнику 91850,2 тис.грн., в тому числі:

Детальніше: Виконання районного бюджету за 2019 рік

Повідомляє Держпродспоживслужба Лугинського району

Оприлюднені результати масштабного медіамоніторингу щодо фальсифікату вершкового масла

Відповідно даних, оприлюднених на офіційному вебсайті Держпродспоживслужби, вже відомі результати масштабного моніторингу масла солодковершкового, який проводився в рамках медійного проєкту «СТОП Фальсифікат».

Детальніше: Повідомляє Держпродспоживслужба Лугинського району

Управління Держпродспоживслужби Лугинського району повідомляє

Обережно!  Грип птиці!

 

18 січня, на промисловому підприємстві "Хутір", що на Вінниччині, було зареєстровано загибель птиці. Лабораторні дослідження встановили діагноз "грип птиці" типу А, субтипу H 5. Наразі продовжуються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника грипу птиці.

Детальніше: Управління Держпродспоживслужби Лугинського району повідомляє

У Коростені працює громадська приймальня та «телефон довіри» Управління СБ України в Житомирській області

Для прийому звернень від мешканців регіону про факти чи наміри здійснення сепаратистської, терористичної і диверсійної діяльності, прибуття та перебування у регіоні підозрілих осіб, виявлення зброї чи вибухових пристроїв,

Детальніше: У Коростені працює громадська приймальня та «телефон довіри» Управління СБ України в Житомирській...

Підготовка до наступної сесії районної ради

20200122 121354У ході підготовки до сорок шостої сесії районної ради 22 січня цього року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та комунальної власності, на якому попередньо вивчені питання, що плануються до розгляду на сесії.

Детальніше: Підготовка до наступної сесії районної ради

22 січня - День Соборності України

20200122 100522День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді було урочисто проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Ті історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї.

Детальніше: 22 січня - День Соборності України

Свята та події

 Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ви тут: Головна Новини