Новини району

До відома депутатів районної, сільських, селищних рад, голів селищних, сільських рад, керівників комунальних підприємств, установ району

 Повідомляємо, що відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», депутати місцевих рад та посадові особи публічного права, які одержують заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету, зобов′язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

       У разі виявлення недоліків у поданій декларації, суб′єкт декларування має право подати виправлену декларацію упродовж семи днів після подання декларації.

         Подані декларації включаються до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, що формується та ведеться Національним агентством.

         Національне агентство забезпечує відкритий цілодобовий доступ до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на офіційному веб-сайті Національного агентства.

         Доступ до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на офіційному веб-сайті Національного агентства надається шляхом можливості перегляду, копіювання та роздруковування інформації, а також у вигляді набору даних (електронного документа), організованого у форматі, що дозволяє його автоматизоване оброблення електронними засобами (машинозчитування) з метою повторного використання.

         Зазначені у декларації відомості щодо реєстраційного номера облікової картки платника податків або серії та номера паспорта громадянина України, місця проживання, дати надходження фізичних осіб, щодо яких зазначається інформація в декларації, місцезнаходження об′єктів, які наводяться в декларації (крім області, району, населеного пункту, де знаходиться об′єкт), є інформацією з обмеженим доступом та не підлягають відображенню у відкритому доступі.

         Інформація про особу в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зберігається упродовж всього часу виконання цією особою функцій держави або місцевого самоврядування, а також упродовж п′яти років після припинення нею зазначених функцій, крім останньої декларації, поданої особою, яка зберігається безстроково.

         Національне агентство проводить повну перевірку декларацій відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

         Порядок проведення контролю, а також повної перевірки декларації визначається Національним агентством.

         Разом з тим повідомляємо, що у разі притягнення суб′єкта декларування до відповідальності за неподання, несвоєчасне подання декларації або в разі виявлення у ній недостовірних відомостей суб' єкт декларування зобов′язаний подати відповідну декларацію з достовірними відомостями. Слід звернути увагу на те, що за несвоєчасне подання без поважних причин декларації передбачено адміністративну відповідальність відповідно до статті 172 6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а за умисне неподання декларації – кримінальну відповідальність згідно із статтею 366 1 Кримінального кодексу України.

         Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб′єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис або BankID.

         Питання відсутності працюючого ключа електронного цифрового підпису вирішуються виключно суб′єктом декларування шляхом звернення до відповідного акредитованого центру сертифікації ключів. Додаткову інформацію щодо переліку та місцезнаходження зазначених центрів, порядку отримання електронного цифрового підпису можна отримати на сторінці Центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України: http://czo.gov.ua.

         Враховуючи вищезазначене, Вам необхідно, виготовити електронні ключі та до 1 квітня поточного року подати шляхом на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Свята та події

 Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ви тут: Головна Новини Новини району До відома депутатів районної, сільських, селищних рад, голів селищних, сільських рад, керівників комунальних підприємств, установ району