Новини району

Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області інформує про порядок отримання довідки ОК-7 через Веб портал Пенсійного фонду України з застосуванням електронного цифрового підпису

Щодо отримання довідки ОК-7 через Веб-портал Пенсійного фонду України з застосуванням електронного цифрового підпису. 

Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області повідомляє, що для отримання довідки ОК-7 необхідно на Веб-порталі Пенсійного фонду України, застосувати свій електронний цифровий підпис (далі – ЕЦП).

        Для онлайн-реєстрації на Веб-порталі на екранній формі "Вхід" в закладці "За ЕЦП" можливо ознайомитися зі списком АЦСК (Акредитованих центрів сертифікації ключів), ЕЦП яких підтримує Веб-портал ПФУ.

        Якщо Ви ще не маєте ЕЦП одного з цих АЦСК, Вам необхідно звернутися в АЦСК та отримати його. Інформація щодо отримання ЕЦП може Вами бути отримана в мережі Інтернет в залежності від АЦСК, обраного Вами. 

          Після отримання ЕЦП – оберіть пункт головного меню "Вхід" та виконайте перший вхід на Портал за ЕЦП (закладка "За ЕЦП").

Увійшовши до персональної сторінки на порталі за допомогою ЕЦП, необхідно виконати наступні дії.

У розділі "Комунікації з ПФУ" вибрати пункт "Запит на отримання електронних документів", далі у меню "Тип звернення", вибрати необхідне  (наприклад ОК-7), заповнити обов'язкові поля, ввести дані електронного цифрового відпису та відправити запит до ПФУ. Через певний час, який залежить від завантаження порталу, зайти у розділ "Мої документи", вибрати документ, який Ви замовляли, зберегти його на локальному диску свого комп'ютера та за необхідності його роздрукувати.

Електронні довідки Пенсійним фондом України надаються безкоштовно.

 

Свята та події

 Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ви тут: Головна Новини Новини району Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області інформує про порядок отримання довідки ОК-7 через Веб портал Пенсійного фонду України з застосуванням електронного цифрового підпису