Новини району

Депутати занепокоєні станом доріг автобусним сполученням в районі

   Одним із болючих питань, яке піднімалося депутатами районної ради, це відновлення автобусного сполучення за маршрутом Лугини-Коростень через Бовсуни, Солов»ї, Діброву.

  З метою вирішення даного питання головою районної ради Олександром Губарцем та головою райдержадміністрації Володимиром Сивком направлено звернення до департаменту регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації, який є організатором пасажирських перевезень на міжміських і приміських маршрутах, щодо термінового відновлення автобусного сполучення за маршрутом Лугини-Коростень через Бовсуни, який обслуговується перевізником ТОВ «Автосвіт ЛТД.

  Про розгляд даного звернення вас буде проінформовано  додатков.

  Крім того, повідомляємо, що з 2018 року автомобільні дороги загального користування місцевого значення перейшли до сфери управління  Житомирської  облдержадміністрації.

  Районною державною адміністрацією та районною радою направлені звернення,  щодо незадовільного  стану утримання доріг району на необхідності проведення ремонтних робіт.

  Також, голова районної ради Олександр Губарець враховуючи  неодноразові звернення депутатів Захара Шебети та Віктора Карповця направив депутатське звернення підтримане депутатським корпусом до голови обласної держадміністрації Віталія Бунечка, щодо включення до списку об»єктів  на асфальтовування покриття автодороги смт.Лугини, - с.Бовсуни у 2020 році протяжністю 1,85 км.

      Виконавчий апарат  районної ради

Свята та події

 Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ви тут: Головна Новини Новини району Депутати занепокоєні станом доріг автобусним сполученням в районі