Очолювали районну раду

Русецький В.А        -  з  15.04.1998  року  до  17.03. 2006  року

Пащук В.В.              -  з  11.04. 2006  року  до  04.06.2010  року  

Дем'янчук М.П.       -  з  23.06.2010  року  до  12.11.2010  року

Денисовець В.Ю.    -  з  12.11.2010  року  до  26.03.2014  року

Мельник П.І.           -  з  26.03.2014  року до  29.12.2016  року 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Свята та події

 Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ви тут: Головна Про район Очолювали районну раду